Knihovna v novém

Milí čtenáři a návštěvníci knihovny,

Během letních prázdnin se podařilo provést revizi knihovního fondu. To znamená, že jsme museli vzít do ruky každou knihu a její kód naskenovat do počítače. Využili jsme této příležitosti a knihovnu jsme vymalovali. A nejen to. Regály mají nové uspořádání. Opticky se tak knihovna zvětšila a dokonce vznikl dětský koutek. Místo zbylo i na skládek sportovních pomůcek. Do budoucna bude možné přidat i jeden stůl, pokud se někdy kolem toho stávajícího nevejdeme.
Vymalovali jsme i vstupní prostory a tělocvičnu. Ta má, stejně jako knihovna, krásně žlutou barvu. Rovněž staré židle prošly kompletní renovací. No, jen se přijďte podívat.
Kavárnička pro seniory funguje každé pondělí od 9:00 hodin.
Pravidelné cvičení na židlích je v pondělí od 8:00 hodin (s postupující ranní tmou ho přesuneme na 10:00).
Cvičení pro seniory začíná v 15:30 každé pondělní odpoledne.
Výtvarné dílny pro děti jsou v pondělí od 17 do 19:00.
A nové knihy máme každé tři měsíce.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.